Η Επιτροπή Κυπέλλου της ΕΠΣ Καβάλας κάνει γνωστό το πρόγραμμα της 1ης φάσης του Κυπέλλου για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022. 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 2021-2022

 

1ος   Όμιλος

1. Α.Ο Ποταμιάς

2. Αίας Παναγίας

3. Θεαγένης

4. Άρης Πρίνου

1η Αγωνιστική

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ – ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ Χ ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

3η Αγωνιστική

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

 

 

2ος  Όμιλος

1. Αναγέννηση Λιμεναρίων

2. Δόξα Θεολόγου

3. Κεραυνός Καλλιράχης

1η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

2η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

3η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ - ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

 

 

 

3ος Όμιλος

1. Απόλλων Χρυσοχωρίου

2. Μακεδονικός Αγιάσματος

3. Πανιώνιος Ξεριά

4. Άρης Πηγών

1η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

2η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

3η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ – ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

4ος Όμιλος

1. Ναζιανζός

2. Ατρόμητος Χαλκερού

3. Άγιος Λουκάς

4. Καβάλα 2004

1η Αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ 2004 - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΚΑΒΑΛΑ 2004 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

3η Αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ 2004 – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

 

 

 

5ος Όμιλος

1. ΠΑΟΚ Καβάλας

2. ΑΕΚ Καβάλας

3. Ηρακλής Καβάλας

4. Βύρωνας Καβάλας

1η Αγωνιστική

ΠΑΟΚ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΑΕΚ

2η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΠΑΟΚ

ΑΕΚ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

3η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

 

 

6ος  Όμιλος

1. Δόξα Αμυγδαλεώνα

2. Άρης Ζυγού

3. Ασπίδα Πολυστυλου

4. Μ.Α Φιλίππων

1η Αγωνιστική

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

2η Αγωνιστική

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ – ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

3η Αγωνιστική

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ – ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

 

 

 

7ος Όμιλος

1. Κεραυνός Κρηνίδων

2. ΑΣ Παγγαίο

3. Ένωση Παγγαιϊκου Δρυάδας

4. Αετός Οφρυνίου

1η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ

ΠΑΓΓΑΙΟ - ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ

ΠΑΓΓΑΙΟ – ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ - ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ

ΠΑΓΓΑΙΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

 

8ος  Όμιλος

1. Ορφέας Ελευθερούπολης

2. Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

3. Μακεδονικός Αμισιανών

4. Ελπίδες Καβάλας

1η Αγωνιστική

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ

2η Αγωνιστική

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ

3η Αγωνιστική

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

 

 

 

9ος Όμιλος

1. Ατρόμητος Ακροβουνίου

2. ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

3. Κεραυνός Ελευθερών

4. Βρασίδας Ν. Περάμου

1η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

2η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική

ΒΡΑΣΙΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ