Η Τεχνική Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομής της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας ανακοινώνει τη διεξαγωγή του "1ου Τουρνουά Ποδοσφαίρου Αναπτυξιακών Ηλικιών Κ-12, Κ-14 ΠΑΜΘ", στο οποίο αναμένεται να συμμετάσχουν και τμήματα υποδομών της ΕΠΣ Καβάλας. 

Το συγκεκριμένο τουρνουά είναι μία πρωτοβουλία της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης και θα λάβει χώρα στην Κομοτηνή το τριήμερο 16-18 Ιουνίου 2023, με τη συμμετοχή τμημάτων Κ-12 και Κ-14 από όλες τις πόλεις της Περιφέρειας. 

Από την Ένωσή μας θα δώσουν το παρών ο Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ και ο ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ στην κατηγορία Κ-14. Στην κατηγορία Κ-12 θα συμμετάσχουν ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ και η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (ΠΑΟΚ MUNDIALITO). 

Ευχόμαστε στις ομάδες της ΕΠΣ Καβάλας καλή επιτυχία και στους νεαρούς ποδοσφαιριστές να ευχαριστηθούν τους συγκεκριμένους αγώνες, που αποτελούν μία ιδιαίτερη εμπειρία για τις ποδοσφαιρικές τους παραστάσεις.

Ακολουθεί το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων ανά κατηγορία, όπως σχεδιάστηκε και απεστάλη στην Ένωσή μας από το αρμόδιο τμήμα της ΠΑΜΘ.

 

        ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΠΑΜΘ       
        Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14      
Α/Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΡΕΠΟ
1 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 ΔΑΚ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 10:00   ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
2 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 ΔΑΚ ΑΟΚ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΞΑΝΘΗΣ 11:30    
3 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 ΚΟΣΜΙΟ  ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ- ΑΟΚ   17:30 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
4 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 ΚΟΣΜΙΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΑΚΡ.Κ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ   19:00  
5 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6 ΔΑΚ ΑΚΡ. Κ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 10:00   ΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
6 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6 ΔΑΚ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ 11:30    
7 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6  ΚΟΣΜΙΟ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ   17:30 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
8 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6  ΚΟΣΜΙΟ ΑΚΡ.Κ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ-ΑΟΚ   19:00  
9 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6 ΔΑΚ ΑΟΚ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  10:00   ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
10 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6 ΔΑΚ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΑΚΡ.Κ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 11:30    
               
        Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14      
               
Α/Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΙ  ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΡΕΠΟ
1 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 ΚΟΣΜΙΟ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 10:00   ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ
2 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 ΚΟΣΜΙΟ ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤ 11:30    
3 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 ΔΑΚ ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ   17:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
4 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 ΔΑΚ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ   19:00  
5 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 14 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6  ΚΟΣΜΙΟ ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ 10:00   ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ
6 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 14 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6  ΚΟΣΜΙΟ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤ-ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11:30    
7 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6 ΔΑΚ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤ-ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ   17:30 ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
8 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6 ΔΑΚ ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ-ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   19:00  
9 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 14 ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6 ΚΟΣΜΙΟ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 10:00   ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
10 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 14 ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6 ΚΟΣΜΙΟ ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ 11:30    
11 Κ 14 ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6 ΔΑΚ                                  ΤΕΛΙΚΟΣ   17:00  
               
               
        ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΠΑΜΘ       
        Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12      
Α/Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΡΕΠΟ
1 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 #1 ΕΠΣ/ΡΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 10:00   ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
2 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 ΕΠΣ/ΡΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ-ΟΡ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ 11:30    
3 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 #2 ΕΠΣ/ΡΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ   17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
4 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6  ΕΠΣ/ΡΣ ΟΡ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ   19:00  
5 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6 #1 ΕΠΣ/ΡΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑ 10:00   ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
6 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6  ΕΠΣ/ΡΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ 11:30    
7 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6 #2 ΕΠΣ/ΡΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ -ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑ   17:30 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
8 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6  ΕΠΣ/ΡΣ ΟΡ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ   19:00  
9 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6 #1 ΚΟΣΜΙΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 10:00   ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ
10 Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6  ΚΟΣΜΙΟ ΟΡ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 11:30    
               
        Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12      
Α/Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΡΕΠΟ
1 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 #2 ΕΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 10:00   MUDIALITO ΠΑΟΚ
2 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 ΕΠΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ 11:30    
3 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6 #1 ΕΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ   17:30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
4 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6  ΕΠΣ ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΑΟΚ MUNDIALΙΤΟ   19:00  
5 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6 #2 ΕΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ  10:00   ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
6 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6  ΕΠΣ ΠΑΟΚ MUNDIALITO-ΕΘΝΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11:30    
7 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6 #2 ΕΠΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - MUNDIALITO ΠΑΟΚ   17:30 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
8 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6  ΕΠΣ ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ   19:00  
9 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6 #2 ΕΠΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 10:00   ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
10 Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6 ΕΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ-MUNDIALITO ΠΑΟΚ 11:30    
11 Κ 12 ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6 ΕΠΣ                                  ΤΕΛΙΚΟΣ   16:00