Η ΕΠΣ Καβάλας πιστή στον προγραμματισμό της, όσον αφορά τη διοργάνωση τουρνουά για τις κατηγορίες που δεν συμμετέχουν στα πρωταθλήματα, διοργανώνει την Κυριακή 5 Νοεμβρίου ένα νέο τουρνουά για ποδοσφαιριστές της κατηγορίας (Κ-11).

Η διεξαγωγή του τουρνουά αυτού θα γίνει στο γήπεδο της ΔΟΞΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ και θα λάβουν μέρος οι παρακάτω ομάδες:

·       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

·       ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

·       ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

·       ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

·       ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

·       ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

·       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

·       ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

·       ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

·       ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

·       ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

·       ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

ΓΚΡΟΥΠ Α’

                    ΑΓΩΝΑΣ 1ΟΣ

ΩΡΑ

10:15

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

                    ΑΓΩΝΑΣ 2ΟΣ

ΩΡΑ

10:45

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

                    ΑΓΩΝΑΣ 3ΟΣ

ΩΡΑ

11:15

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

                    ΑΓΩΝΑΣ 4ΟΣ

ΩΡΑ

11:45

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

                    ΑΓΩΝΑΣ 5ΟΣ

ΩΡΑ

12:15

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

ΓΚΡΟΥΠ Β’

                    ΑΓΩΝΑΣ 1ΟΣ

ΩΡΑ

10:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

 

                    ΑΓΩΝΑΣ 2ΟΣ

ΩΡΑ

10:30

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

 

                    ΑΓΩΝΑΣ 3ΟΣ

ΩΡΑ

11:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

 

                    ΑΓΩΝΑΣ 4ΟΣ

ΩΡΑ

11:30

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

                    ΑΓΩΝΑΣ 5ΟΣ

ΩΡΑ

12:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

 

 

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 12:30 μ.μ.

ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΩΝ

 

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ – ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

1.     Ώρα προσέλευσης των ομάδων: 9:30 π.μ. στο γήπεδο της ΔΟΞΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ.

2.     Ώρα έναρξης των αγώνων: 10:00 π.μ.

3.     Όλες οι ομάδες να φέρουν μαζί τους και διαχωριστικά, έτσι ώστε αν δύο ομάδες φορούν ίδιο χρώμα στολής, η μία να  φορά διαχωριστικά.

4.     Όλες οι ομάδες να έχουν μαζί τους μπάλες και φαρμακείο.

5.     Η διάρκεια κάθε αγώνα θα είναι  (15) λεπτά σε ένα ημίχρονο.

6.     Μετά το πέρας των αγώνων θα ακολουθήσει απονομή διπλωμάτων σε κάθε ποδοσφαιριστή για τη συμμετοχή του στο τουρνουά.

7.     Παρόμοια τουρνουά θα διεξαχθούν σε όλες τις δημοτικές περιφέρειες του νομού μας, ούτως ώστε να δώσουμε τη χαρά όχι μόνο στους νεαρούς ποδοσφαιριστές, αλλά και στους φιλάθλους  που επιθυμούν να παρακολουθήσουν αγώνες αυτών των κατηγοριών.

 

 

Για την Επιτροπή

Πρωταθλημάτων Υποδομής

Ρουμελιώτης Δημήτριος

Πρόεδρος