ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ [Κ-10]

ΓΗΠΕΔΟ MUDIALITO [ΑΜΙΣΙΑΝΑ]

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ                              ΑΓΩΝΑΣ

         10:30                     ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ                                [Α]

         10:30                     ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                     [Β]                                                                 

                                                     ΔΙΑΛΕΙΜΑ

         11:30                     ΝΙΚΗΤΗΣ [Α] – ΝΙΚΗΤΗΣ [Β]

         11:30                     ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ [Α] – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ [Β]

                                                         ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

* Η διάρκεια των αγώνων είναι [40] λεπτά σε [2] ημίχρονα των [20] λεπτών έκαστο.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ [Κ-8]

ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΓΕΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ                              ΑΓΩΝΑΣ

         10:00                     ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ                        [Α]

         10:00                     ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ          [Β]

                                                   ΔΙΑΛΕΙΜΑ

         11:00                     ΝΙΚΗΤΗΣ [Α] – ΝΙΚΗΤΗΣ [Β]                                   

         11:00                     ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ [Α] – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ [Β]

* Η διάρκεια των αγώνων είναι [30] σε [2] ημίχρονα των [15] λεπτών έκαστο.

 

Λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών η Επιτροπή Πρωταθλημάτων υποδομής αναβάλει όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 6-7/12/2014.

Ως εκ τούτου για το πρωτάθλημα (Κ-16) η αναβληθείσα αγωνιστική της 25-10-2014 θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 13-14/12/2014. Ενώ η ανβληθείσα αγωνιστική της 6-12-2014 θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 3-4/1/2015.

Για το πρωτάθλημα (Κ-12) και (Κ-14) η αναβληθείσα αγωνιστική θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 20-21/12/2014

Για τυχών διευκρινήσεις παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με την αρμόδια επιτροπή.

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-12-2014

Μετά από αίτημα σωματείων μας, σας ενημερώνουμε ότι θα διεξαχθεί τουρνουά την Κυριακή 14-12-2014 για ποδοσφαιριστές της κατηγορίας (Κ-8).

Παρακαλούνται τα ενδιαφερόμενα σωματεία να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους έως την Τρίτη 9-12-2014.

Σε περίπτωση που δεν συμπληρωθεί ο απαιτούμενος αριθμός σωματείων. τότε το τουρνουά θα αναβληθεί.

 ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015

Ενημερώνουμε όλο το ποδοσφαιρικό κοινό του νομού Καβάλας ότι η ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ θα κόψει την πρωτοχρονιάτικη πίττα  της την Παρασκευή 16 Ιανουαρίου 2015 στο κέντρο διασκέδασης «ΙΡΙΔΑ» στο κοκκινόχωμα.

Σε ειδική εκδήλωση θα τιμηθούν οι καλύτεροι της περασμένης χρονιάς Παράγοντες-Ποδοσφαιριστές-Διαιτητής-Προπονητής.

Καλούνται όλοι οι φίλοι του ποδοσφαίρου να τιμήσουν την εκδήλωση με την παρουσία τους.

ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

      ΚΑΒΑΛΑ

 

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Σας γνωστοποιούμε ότι λόγο των συνεχών αναβολών στα πρωταθλήματα υποδομής οι οποίες έγιναν εξαιτίας των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούσαν στην περιοχή μας, οι αγώνες αυτοί  που αναβλήθηκαν θα διεξαχθούν στο προγραμματισμένο ρεπό της κατηγορίας ως ακολούθως: 

α) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Κ-12) και (Κ-14) το Σαββατοκύριακο 6-7/12/2014 ως αναγράφονται στο πρόγραμμα ( ίδια μέρα και ώρα ).

β) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Κ-16) το Σαββατοκύριακο 13-14/12/2014 ως αναγράφονται στο πρόγραμμα ( ίδια μέρα και ώρα ).

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

 

                                     ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Κ10)

                                    ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2005-2006

                                    ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΙΩΣΗΦΙΔΗ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗ

                                    ΚΥΡΙΑΚΗ 9-11-2014

ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ

              ΓΚΡΟΥΠ Α                                                              ΓΚΡΟΥΠ Β

  1. ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ                      1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    
  2. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ                             2. ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ
  3. ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                           3. ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
  4. ΑΕ.ΚΑΒΑΛΑΣ Α                                     4. ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ
  5. ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β
  6. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  7. Α.Ο ΚΑΒΑΛΑΣ
  8. ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

 

ΩΡΑ 10.00           ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ            Α

ΩΡΑ 10.00           ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                          Β

ΩΡΑ 10.00           ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ                         Γ

ΩΡΑ 10.00           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                              Δ

ΩΡΑ 10.40           ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ                                 Ε

ΩΡΑ 10.40           ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                         ΣΤ      

                                                 

 

ΩΡΑ 11.20           ΝΙΚΗΤΗΣ Α-ΝΙΚΗΤΗΣ Β                   (1)

ΩΡΑ 11.20           ΝΙΚΗΤΗΣ Γ-ΝΙΚΗΤΗΣ Δ                   (2)

ΩΡΑ 11.20           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β        (3)

ΩΡΑ 11.20           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Γ-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Δ        (4)

ΩΡΑ 12.00           ΝΙΚΗΤΗΣ Ε-ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤ                ΘΕΣΕΙΣ 1-2

ΩΡΑ 12.00           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Ε-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤ      ΘΕΣΕΙΣ 3-4     

 

ΩΡΑ 12.40           ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2                    ΘΕΣΗ (1-2)

ΩΡΑ 12.40           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2           ΘΕΣΗ (3-4)

ΩΡΑ 12.40           ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 4                    ΘΕΣΗ (5-6)

ΩΡΑ 12.40           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 3- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 4           ΘΕΣΗ (7-8)

 

                                ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Κ8)

                                    ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2007-2008

                                    ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

                                    ΚΥΡΙΑΚΗ 9-11-2014

ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ

  1. ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ                                 
  2. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ
  3. ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ                                  
  4. ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                                        
  5. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

 

ΩΡΑ 10.30           ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ                 Α

ΩΡΑ 10.30           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                  Β

ΩΡΑ 10.30           ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ                Γ

                                                 

 

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Α-ΝΙΚΗΤΗΣ Β                                                  (1)

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Γ-ΗΤΤΗΜΕΝΟ (Α-Β-Γ)                                      (2)

ΩΡΑ 11.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (Α-Β-Γ) -ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (Α-Β-Γ)                     (3)

 

 

ΩΡΑ 12.30           ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2                    ΘΕΣΗ (1-2)

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2           ΘΕΣΗ (3-4)